Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hotely a rezidence

Cestovní kanceláře nabízejí různá ubytovací zařízení v tomto letovisku. K dispozici je velké množství hotelů a rezidencí. Hlavním kritériem bývá často vzálenost od moře. Hotely stojící přímo na promenádě jsou vzdálené od písečné pláže zhruba 10 metrů. Spousta ubytovácích zařízení však stojí o ulici dále na hlavní třídě. Jejich vzdálenost od moře stoupne maximálně o dalších 60 metrů.

Říká se jiný kraj jiný mrav. Nejen, že jsou Řekové temperamentnější a mají tmavší pleť. Rozdíly jsou i ve stavebnictví. Úzké odpadní trubky nedovolují vhazovat použitý toaletní papír přímo do záchodu. Je na něj připravený stylový odpadkový koš. Ikdyž pro našince se to může zdát jako nepohodlné, po zabydlení se dá i na tuto drobnější komlikaci lehce zvyknout. Tento systém funguje jak ve skromných ubytovacích zařízeních, tak v luxusních hotelech.


Pláže a plážové aktivity

ObrazekVelké písečné pláže s velmi pozvolným vstupem do moře jsou pěknou dominantou této rekeační lokality. Nabídka jejich využití je velmi široká. Určiji ji ocení rodiny s malými dětmi, pro milovníky plážových sportů je zde spousta místa na petanque, frisbee, za poplatek je k dispozici rekreační hřiště na plážový volejbal.

Spousta lidí ocení možnost pronajatí plážového lehátka. Stačí si vybrat lehátko, zaujmout pozici a počkat až příjde někdo s nabídkou občerstvení a nebo bude chtít poplatek za využití lehátka. Lehátko je "vaše" až do jeho opuštění. Přes poledne na něm stačí nechat ručník a odpoledne se na něm mužete dále slunit.

Za příznivé počasí nabízí spoustu aktivit i provozovatelé vodních sportů. Počínaje jízdou na banánu, matraci, plachtěním za člunem na padáku, pronájem vodního skútru aj.

Apartmány a studia KYMA

ObrazekKyma se nachází v jižní části letoviska a její vzádenost od písečné pláže je cca 60m. V tomto zařízení se nachází studia pro 2, a pak větší apartmány pro více osob. Standardní výbava na pokoji je zajištěna, pokoje dispojují bez příplatku i televizí. Z přední části balkónu je zajištěn výhled na moře. Pro případ chladných nocí jsou na pokojích k dispozicí i teplé přikývky. Nejsou však vůbec používané. Spousta klientů se na toto místo vrací i několikrát za sebou.


 

Náhledy fotografií ze složky Nei Pori, Řecko

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krásné

(LenkaS, 25. 4. 2006 13:42)

Dobrý den, jen se chci s Vámi podělit o svůj názor na toto místo. Byla jsem tam 2x a vždy jsem byla spokojena. Sice jsme bydleli v jiném hotelu, ale to místo je kouzelné. Miluji to tam.
Mějte se krásně
Zdravím


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4